صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
شهرام ناظری در حمایت از بیماران کلیوی در مازندران می خواند
كد خبر : ۶۴۲۶ /  تاریخ :۲۴ دی ۱۳۹۲ /  اخبار  /  اخبار فرهنگی ايميل چاپ
پایگاه خبری شمال پرس:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری با اشاره به صدور مجوز اجرای موسیقی شهرام ناظری، گفت : این برنامه برای حمایت از بیماران کلیوی از 9 تا 11 بهمن در سالن سید رسول حسینی برگزار می شود .سید مهدی سعیدی ساروی در گفتگویی رویکرد اصلی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری را حمایت از موسیقی بومی…
شهرام ناظری در حمایت از بیماران کلیوی در مازندران می خواند
پایگاه خبری شمال پرس:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری با اشاره به صدور مجوز اجرای موسیقی شهرام ناظری، گفت : این برنامه برای حمایت از بیماران کلیوی از 9 تا 11 بهمن در سالن سید رسول حسینی برگزار می شود .سید مهدی سعیدی ساروی در گفتگویی رویکرد اصلی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری را حمایت از موسیقی بومی ، سنتی و پاپ دانست و اظهار کرد : تسهیل در صدور مجوز ، شناساندن موسیقی بومی مازندران به مردم و پیگیری بیمه هنرمندان از جمله حمایتهای صورت گرفته توسط این اداره است.

وی همچنین به اجرای برنامه موسیقی سرایشی عالمی در 16 و 17 بهمن ماه به نفع بیماران سرطانی در سینما سپهر ساری خبر داد .

سعیدی با اشاره به حضور گروه هنری فتیله درشهرستان ساری گفت : این گروه هنری در 1 بهمن در سالن سید رسول حسینی برای کودکان برنامه اجرا می کنند.

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری همچنین از برگزاری اجراهای موسیقی پاپ در دهه فجر خبر داد وافزود : در حال حاضر برنامه های خوب و شادی برای ایام دهه فجر و اسفند ماه در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر نظارت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بر اجرای موسیقی ها ، بیان داشت : این اداره به عنوان متولی امورفرهنگی از ابتدای دریافت تقاضا تا مرحله نظارت برحسن اجرای کار ، حضور فعال دارد .

وی با اشاره به سی وپنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، گفت : ملت بزرگ ایران به رهبری امام خمینی انقلاب ماندگاری را آغاز کردند که ما با رهبری مقام معظم رهبری باید آن را حفظ و به نسل های بعد منتقل کنیم .

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری رمز پیروزی انقلاب اسلامی را رهبری امام ، استواری و مجاهدتهای مردم ولایت مدار دانست و افزود : ملت ایران با وحدت کلمه و با تمسک به فرمان اسلام و رهبری وپایبندی به ارزشهای اسلامی پشت سر امام ایستادند تا انقلاب به پیروزی برسد .

وی با اشاره به رشادتهای ملت ایران قبل از پیروزی انقلاب و 8 سال دفاع مقدس ، تاکید کرد : جوانان ما باید از روند پیروزی انقلاب که با ایمان ، تقوا و بصیرت مردم غیور ما به سرانجام رسید آگاه شوند .

سعیدی با تاکید بر هر چه باشکوهتر برگزار شدن این ایام ، گفت : اداره فرهنگ شهرستان ساری طبق سالهای گذشته به عنوان مسئول کمیته فرهنگی ،هنری دهه فجرتعیین شد که با تشکیل جلساتی با مسئولان این شهرستان سعی خواهیم کرد وظیفه اصلی خود را انجام دهیم .

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری یکی از برنامه ها در ایام دهه فجر را برگزاری همایش مهارتهای زندگی دانست و افزود : با تشکیل کارگروهی در شورای فرهنگی با حضور اساتید ، روانشناسان و جامعه شناسان و با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی ویژه خانواده ها معضلات اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار می گیرد .

وی  هدف از اجرای این برنامه ها را فراگیری مهارتهای زندگی ، برخورد درست با مشکلات و کاهش آسیبهای اجتماعی در جامعه دانست .

برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی

سعیدی با اشاره به برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی در ایام دهه فجر، گفت : این نمایشگاه با حضور هنرمندان شهرستان ساری در 30 غرفه برگزارمی گردد که هنرمندان تجسمی شهرستان آخرین آثار خود را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند .

رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان ساری همچنین با اشاره به اجرای نمایش در صحنه ای درایام الله دهه فجر ، تاکید کرد : اجرای موسیقی کودکان ، برپایی نمایشگاه عکس انقلاب ، غباروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا وآسایشگاه جانبازان و معلولان از دیگر برنامه های دهه فجر می باشد .

/مهر


اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS