صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران
كد خبر : ۱۰۶۶۸ /  تاریخ :۳۱ شهریور ۱۳۹۵ /  مقالات  /  مقالات ايميل چاپ
بسم الله الرحمن الرحیم أُذِنَ لِلَّذینَ یُقاتَلونَ بِأَنَّهُم ظُلِموا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلىٰ نَصرِهِم لَقَدیرٌ به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده ، اجازه جهاد داده شده است، چرا که مورد ستم قرار گرفته اند و خدا بر یاری آنها تواناست(سوره مبارکه الحج آیه ۳۹) نائب رئیس شورای کارگری شهرداری ساری با صدور پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع…
دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران
بسم الله الرحمن الرحیم
أُذِنَ لِلَّذینَ یُقاتَلونَ بِأَنَّهُم ظُلِموا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلىٰ نَصرِهِم لَقَدیرٌ
به کسانی که جنگ بر آنان تحمیل گردیده ، اجازه جهاد داده شده است، چرا که مورد ستم قرار گرفته اند و خدا بر یاری آنها تواناست(سوره مبارکه الحج آیه ۳۹)
نائب رئیس شورای کارگری شهرداری ساری  با صدور پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: همگام با تمامی ملت شریف ایران به احترام دلاوران هشت سال دفاع مقدس بر پا ایستاده و در برابر شهیدان، جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های گرامی آنان سرتعظیم فرود می آوریم.
دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی و بقا بود.
هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و از آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.
آری، جای جای دشت های سوزان جنوب و بلندی های برف گرفته غرب، نشان از رشادت و پیروزی ایثارگران خداجو دارد. هم آنان که مرگ سرخ را برننگ سکوت، ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند
مهدی رضوان دوست در ادامه خاطرنشان کرد :اکنون در سالگرد دوران دفاع مقدس، پیشرفت های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف پیام دیگری از تداوم حماسه در سنگر علم و ایمان و عمل از روزهای دفاع مقدس را به همراه دارد، دستاوردهایی که با همت و تلاش جوانان انقلابی، متعهد و متخصص این مرزوبوم رقم خورده است و امید است تا امتداد آن به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی در سال «اقتصادمقاومتی، اقدام و عمل» در جهت رفع مشکلات معیشتی ملت بزرگ ایران اسلامی منتهی گردد.
مهدی رضوان دوست نائب رئیس شورای کارگری شهرداری ساری در سالی که مزین به بنام سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل " گردیده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ،فرا رسيدن هفته دفاع مقدس كه نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن  است را به ساحت مقدس حضرت بقية ا... الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي (مد ظله العالي)و ملت شهيد پرور ايران اسلامي به خصوص مردم شريف، ولايت مدار و شهید پرور مازندران و شهرم ساری تبريك گفته و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر نموده است .
باشد که الطاف الهی به برکت خون بهای عزیزانمان و مقاومت خستگی ناپذیر این ملت همواره شامل حال کشور بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و تا همیشه تاریخ درفش سه رنگ آن افراشته بماند.
خوشا آنانکه جانان می‌شناسند
طریق عشق و ایمان می‌شناسند
بسی گفتیم و گفتند ازشهیدان
شهیدان را شهیدان می‌شناسند
مهدی رضوان دوست
نائب رئیس شورای کارگری شهرداری ساری

اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS