صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل
یوسف نژاد و اظهار نظرات کشوری ؛ حس مدیریت ملی با طعم فراموشی مشکلات استانی !
كد خبر : ۱۰۶۰۶ /  تاریخ :۰۸ شهریور ۱۳۹۵ /  مقالات  /  مقالات ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : یوسف نژاد از جمله مدیرانی است که پله های ترقی را خوب و به موقع طی کرد و از شهرداری ساری تا حد معاونت وزارتخانه پیش رفت ، یوسف نژاد در حوزه انتخابیه ساری در دوره های مختلف بسیار پر فراز و نشیب ظاهر شده و هیچگاه نتوانست دو دوره متوالی بعنوان نماینده ساری منتخب مردم…
یوسف نژاد و اظهار نظرات کشوری ؛ حس مدیریت ملی با طعم فراموشی مشکلات استانی !

پایگاه خبری خزر : یوسف نژاد از جمله مدیرانی است که پله های ترقی را خوب و به موقع طی کرد و از شهرداری ساری تا حد معاونت وزارتخانه پیش رفت ، یوسف نژاد در حوزه انتخابیه ساری در دوره های مختلف بسیار پر فراز و نشیب ظاهر شده و هیچگاه نتوانست دو دوره متوالی بعنوان نماینده ساری منتخب مردم گردد .

شاید یکی از مشکلاتی که گریبانگیر یوسف نژاد می باشد غرق شدن در مدیریت کشوری و فراموشی مردم حوزه انتخابیه می باشد هرچند که به نظر می رسد ایشان  سعی می نماید در دوره جاری با برگزاری نشستهای مختلف این معظل را برطرف نماید .

ایشان در دوره جاری مجلس شورای اسلامی با رای نمایندگان به عنوان دبیر هیات رییسه مجلس دهم انتخاب گردید و شاید به همین دلیل در بسیاری از موارد کشوری نیز اظهار نظر می نماید در حالیکه از ایشان انتظار می رود تا با درایت و وقت گذاردن بیشتر برای مردم حوزه انتخابیه خویش و مردم مازندران مفید و تاثیر گزار باشد .

ایشان در جدیدترین نطق خود در مجلس شورای اسلامی در روز 7 شهریور به وزیر ارشاد بابت عقب نشینی در خصوص مستثنی کردن شهر مشهد از فعالیتهای فرهنگی تذکر داد . مساله برگزاری کنسرتها در مشهد و صحبتهای وزیر ارشاد و رییس جمهور محترم و رایزنی های افرادی چون زیباکلام در روزهای اخیر در مطبوعات بازتابهای فراوانی داشته است و قطعا ایشان نیز برای عقب نماندن از قافله اظهار نظر کنندگان و با نگاه مدیریت کشوری از جایگاه دبیری هیات رییسه مجلس اقدام به این تذکر نمود .

موضوع از آنجایی دارای زوایای جالبی می باشد که این دغدغه فرهنگی این نماینده اصلاح طلب چرا در سایر موارد منجر به تذکر به وزیر نشده است آنجاکه  استاندار مازندران منشاء مهم مشکلات مازندران را مسایل فرهنگی می داند ؛ سهم نمایندگان برای حل این معظل چیست ؟

البته در استان مازندران شهرهایی همچون بابل و تنکابن نیز با مخالفتهایی این چنین و ممانعت از برگزاری کنسرت مواجه شده اند اما چرا یوسف نژاد سکوت نمود !؟ چرا دو سینمای شهرستان ساری غیر فعال گشته ؟چرا سینما که فرهنگ سالهاست تخریب گشته و بلا استفاده شده علی رغم قولهای مسولین اقدامی برای بازسازی آن صورت نمی پذیرد ؛ چرا سالن تئاتر ساری هنوز افتتاح نشده است ؟  چرا برنامه ها و بودجه های فرهنگی برای سواحل مازندران در ایام تابستان در نظر گرفته نشده است یا دارای اثر بخشی لازم نبوده است و.... ؛ آیا این مسایل می بایست منجر به تذکر آقای نماینده به وزیر ارشاد گردد یا عدم برگزاری کنسرت در مشهد !؟ آیا دبیر هیات رییسه می بایست از میزان آمار طلاق در کشور نگران باشد یا تعداد برگزاری کنسرتها !؟ چرا برگزاری کنسرت و تصمیم وزیر ارشاد این روزها برای نمایندگان مهم شده است !؟

فی الواقع پیشنهاد می گردد آقای نماینده و دیگر نمایندگان و مسولان بجای نگرانی برگزاری یا عدم برگزاری کنسرتها بیشتر نگران بودجه های فرهنگی و بیمه هنرمندان باشند و در بررسی بودجه به مسایل و مشکلات فرهنگی دقت بیشتری نمایند زیرا در این صورت  است که کمک شایانی به اهالی فرهنگ و هنر نموده اند !

 

 


اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS