صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل

 

نشست هم اندیشی ائتلاف امید آفرینان با تجار و کارآفرینان در ساری و حمایت موسی وفاییان از این ائتلاف + تصاویر
كد خبر : ۹۱۸۶ /  تاریخ :۱۴ اسفند ۱۳۹۳ /  اخبار  /  اخبار اتاق بازرگانی ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر/اختصاصی خزر: در این نشست که جمع کثیری از اعضای اتاق بازرگانی مازندران حضور داشتند ، چهره های شاخصی همچون موسی وفاییان نیز حضور داشتند . موسی وفاییان در این مراسم ضمن اعلام حمایت قاطع از این ائتلاف از اعضای اتاق بازرگانی مازندران خواست تا به این ائتلاف رای دهند . وفاییان سالها رییس اتاق بازرگانی مازندران بود…

پایگاه خبری خزر/اختصاصی خزر: در این نشست که جمع کثیری از اعضای اتاق بازرگانی مازندران حضور داشتند ، چهره های شاخصی همچون موسی وفاییان نیز حضور داشتند . موسی وفاییان در این مراسم ضمن اعلام حمایت قاطع از این ائتلاف از اعضای اتاق بازرگانی مازندران خواست تا به این ائتلاف رای دهند . وفاییان سالها رییس اتاق بازرگانی مازندران بود که از آن به عصر طلایی اتاق یاد می شود ، دورانی که حاشیه هایی مانند تحقیق و تفحص ، کارتهای جعلی و مهندسی انتخابات در آن وجود نداشت .

در ابتدای مراسم  میرمختار میرشفیعی ، از مدیران برجسته کشوری و استانی که سابقه مدیر کلی کالای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه داشته و هم اکنون نیز رییس هیات مدیره کارخانجات لینتر پاک بزرگترین تولید کننده آلفا سلولز در ایران می باشد ، در سخنانی ضمن قرایت قسمتی از قانون اتاق بازرگانی و اشاره به لزوم عزت و اقتدار اتاق بازرگانی که در گروه هیات نمایندگانی مقتدر ، کارا ، پرتوان ، شجاع ، دارای مقبولیت و توانایی  و دارای انگیزه انجام فعالیتهای تیمی می باشد ، دانست .

مدیر عامل شرکت دشت ولمت طبرستان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع هیات رییسه اتاقهای بازرگانی ایران گفت : طبق سخنان حضرت آیت الله خامنه ای فعالیت اقتصادی و بازرگانی ، مصداق جهاد اقتصادی داشته و صدای اتاق های بازرگانی  بسیار رسا شنیده شود و نیاز است سه قوه از نظرات اتاق بازرگانی بهره ببرند .

ایشان در انتها از همشهریان خود خواست تا در انتخابات خود دقت نموده و به لیست امید آفرینان اعتماد نمایند .

در ادامه فرجی مدیر عامل شهرک صنعتی شماره 1 ساری در سخنانی از حاضران خواست تا در انتخاب خود ملاک را دوستی قرار نداده و افرادی را انتخاب نمایند که به جایگاه اتاق شخصیت دهند .ایشان همچنین اتاق مازندران را در چهار سال گذشته بحرانی ترین  و ضعیف ترین اتاق کشور دانست و گفت : مسلما نقش ما بعنوان رای دهنده نیز کم نبوده و می بایست در انتخاب افراد دارای صلاحیت دقت می کردیم .

ایشان در انتها با ابراز خوشحالی از رقابت سالم در فضای انتخابات اتاق ، از مدعوین خواست تا با تدبر در سوابق اعضا ، مدیران کارآفرین و نمونه را برگزینند و پس از انتخاب نیز اعضای اتاق ، با اظهار نظر و انتقاد اعضای منتخب را بازخواست نمایند .

همچنین دکتر عبدی ، بازرس خانه صنعت و معدن نیز در سخنانی کوتاه اعلام حمایت خود را از ائتلاف امید آفرینان اعلام داشت .

 

 
اضافه کردن نظر


آخرين اخبار

RSS