صفحه اصلی | اخبار فرهنگی | اخبار اجتماعی | كاريكاتور | مازندران | گفتگو | اخبار ورزشی | اقتصادي | تماس ها | آرشيو | RSS | نسخه موبایل

 

بهره برداری و کلنگ زنی 55 طرح در سفر رئیس جمهوری به مازندران
كد خبر : ۱۱۰۸۱ /  تاریخ :۲۱ فروردین ۱۳۹۶ /  اخبار  /  اقتصادی ايميل چاپ
پایگاه خبری خزر : مقام عالي دولت در مازندران، افزود: در مجموع براي اين طرح ها 4 هزار و 769 ميليارد تومان و 280 ميليون يورو هزينه شده و يا هزينه خواهد شد / برای اجرا و تکمیل طرح های آماده افتتاح در این استان 32 هزار و 720 میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه دولتی و سرمایه گذاری بخش…
بهره برداری و کلنگ زنی 55 طرح در سفر رئیس جمهوری به مازندران
پایگاه خبری خزر : مقام عالي دولت در مازندران، افزود: در مجموع براي اين طرح ها 4 هزار و 769 ميليارد تومان و 280 ميليون يورو هزينه شده و يا هزينه خواهد شد / برای اجرا و تکمیل طرح های آماده افتتاح در این استان 32 هزار و 720 میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه دولتی و سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.استاندار مازندران گفت: همزمان با سفر رئیس جمهوری به مازندران 43 طرح عمرانی بهره برداری و عمليات اجرایي 12 طرح نیز آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، ربیع فلاح با اشاره به اين كه  رئیس جمهوری سه شنبه 22 فروردین مهمان مردم مازندران است، تصريح كرد: در مجموع براي اين طرح ها 4 هزار و 769 ميليارد تومان و 280 ميليون يورو هزينه شده و يا هزينه خواهد شد.

ربيع فلاح، اعلام كرد: برای اجرا و تکمیل طرح های آماده افتتاح در این استان 32 هزار و 720 میلیارد ریال اعتبار از محل بودجه دولتی و سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.

وی بیشترین طرح های قابل افتتاح در سفر رئیس جمهوری به مازندران را زیرساختی و توسعه ای و مربوط به وزارت راه و شهرسازی با 16 هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

ربيع فلاح با بيان اين كه نخستین واحد تولید کاغذ تحریر و چاپ ، زغالشویی البرز مرکزی ، 6 پست اسکله بندری به همراه تجهیزات تخلیه و بارگیری ، تونل و 40 کیلومتر از بزرگراه قائمشهر - تهران ، کمربندی جنوبی بابل ، چهار مجتمع تفریحی و گردشگری ، ده ها طرح کشاورزی و دانشگاهی و 13 طرح بهداشتی و درمانی از جمله طرح هاي آماده بهره برداری است، گفت:  با بهره برداری از اين طرح ها برای هشت هزار و 400 نفر از بیکاران استان نیز ایجاد اشتغال می شود.

افتتاح پروژه های زیرساختی در بندرامیرآباد ، بازدید از چند پروژه و طرح عمرانی و دیدار مردمی با نخبگان و جوانان در نوشهر از برنامه های سفر یکروزه رئیس جمهوری به مازندران است.

استاندار مازندران با اشاره به اين كه همزمان با سفر رئیس جمهوری به مازندران، عملیات اجرایی 12 طرح عمرانی و زیرساختی شروع می شود، افزود: برای اجرای این طرح ها نیز افزون بر 26 هزار و 740 میلیارد ریال از محل بودجه دولتی و سرمایه گذاری بخش خصوصی اعتبار پیش بینی شده است.

نماینده عالی دولت در مازندران طرح هایی را که در این سفر وارد فاز اجرایی می شود ، شامل سالن کشتی پنج هزار نفری جویبار، اتصال اسکله رورو بندرامیرآباد به شبکه ریلی سراسری ، واحد تولیدی و صنعتی ام- دی اف و چند طرح دیگر صنعتی و زیرساختی اعلام کرد.

درمجموع دردولت تدبیر وامید افزون بر پنج هزار و 665 طرح عمرانی ، صنعتی و زیرساختی در مازندران با اعتباری بیش از 61 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید و برای حدود 150 هزار نفر نیز در این مدت در این خطه شمال کشور ایجاد اشتغال شد.


آخرين اخبار

RSS